Hakkımızda

CAMPUS BOUTIQUE HOTEL

İstanbul dünyanın sayılı metropollerinden bir tanesi. Bu 7 tepe üzerine kurulu şehir birden çok özelliği içinde barındırır. Bunlardan birincisi 3000 senelik tarihi, ikincisi ise genç nüfusuyla günümüzde dünyaya ekonomi, finans gibi birçok alanda entegre olmuş ve 200 milyar dolar ticaret hacmine ulaşmış bir metropol olması. Bu da İstanbul’da düzenlenen Uluslararası Ticaret Fuarlarını eşsiz kılıyor. Bunlardan en önemli iki fuar alanından bir tanesi Yeşilköy’deki CNR Expo, ikincisi Beylikdüzü’nde olan TÜYAP.
İşte bizde Butik Otelimizi iki fuar merkezinin tam ortasında, İstanbul’un en eski üniversitelerinden İstanbul Üniversitesi Kampüsünün hemen yanında, binlerce öğrenciden aldığımız pozitif enerji ile “Campus Boutique Hotel” ünvanı ile kurduk.
Odalarımızda direkt telefon, “ücretsiz” kablosuz Wi-Fi ile Internet, minibar, saç kurutma makinesi, duş, tuvalet ve Led TV mevcuttur. Televizyon yayınları Türksat uydusu üzerinden yayın yapan kanalları kapsamaktadır.
Fiyatlarımıza ücretsiz kahvaltı dahildir, kahvaltı saatlerimiz sabah 07:00 ile 10:00 saatleri arasındadır.
Odalarımızda yangın tehlikesini uyaran duman dedektörü vardır. Dedektörler sigara içilmesi durumunda anında devreye girmektedirler.
Avcılar Metrobüs durağı yürüme mesafesindedir, yeni açılan İstanbul Havalimanı’na metrobüs durağından her 30 dakikada bir servis vardır.
Araç ile gelenler ücretsiz olarak sokağa park edebilir.

Bizi Arayın